Популярні продукти

ФОРМА МАЄ ЗНАЧЕННЯ: підтримка захисниць у ЗСУ

ФОРМА МАЄ ЗНАЧЕННЯ: підтримка захисниць у ЗСУ

Читати 5 хвилин

Чи знала ти, що Збройні сили України — серед лідерів у світі за кількістю жінок в особовому складі?

Зараз понад 50 000 жінок проходять службу в ЗСУ. Понад 5 000 військовослужбовиць знаходяться на фронті, щодня захищаючи наші життя.

Жінки, нарівні з чоловіками, виконують військові завдання, керують артилерією та танками, сплять в окопах і роблять все задля того, аби наша Україна скоріше відновила свою цілісність.

Досі в українській армії немає стандарту військової форми для жінок. Наші захисниці носять чоловічі штани, кітелі та навіть спідню білизну. Все доводиться підшивати, але ж хіба вони мають час на це, знаходячись на передовій?

ФОРМА МАЄ ЗНАЧЕННЯ! І всі жінки у ЗСУ будуть носити комфортну амуніцію.

Саме таку ціль ставить перед собою соціальна ініціатива #ARMWOMENNOW. Команда проєкту та його ініціаторка Ірина Никорак займаються збором донатів та пошиттям жіночої форми. Вони розробили лекала, узгодивши їх із ЗСУ, відшили за зібрані донати перші 300 жіночих форм, які уже носять наші сміливі дівчата.

Perla Helsa відгукнулася ініціатива @armwomennow. І нещодавно ми задонатили на проєкт 80 000 грн, за рахунок яких вже відшиваються понад 30 форм для наших захисниць.

Одна форма — це штани + кітель + термобілизна із якісних матеріалів за собівартістю близько 70$. Чекаємо, аби скоріше ці форми доїхали до наших захисниць на фронт.

Ти теж можеш долучитися до підтримки жінок, які нас захищають!

Разом із #ARMWOMENNOW ми відкрили збір 80 000 грн на ще 30 жіночих комплектів.

Підтримати збір просто:

  • поповнюй Банку, перейшовши за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/8nzXNHaaRg
  • або ж за номером картки Банки: 5375 4112 0071 4066
  • якщо донатиш не з Монобанку, у коментарях до платежу вкажи своє ПІБ, аби ми могли тебе ідентифікувати у разі виграшу.

Кожні 10, 50, 100 грн важливі!

На знак подяки за підтримку проєкту Perla Helsa розіграє 10 наборів Омега-3 із Тріски + Вітамін Dз 2000 IU серед усіх, хто задонатить. Аби взяти участь, внеси свій донат, а потім переходь у наш Instagram @perlahelsa та в коментарях під постом про збір залишай ім’я та прізвище, від кого був здійснений донат.

Після закриття збору ми рандомно оберемо щасливчиків, опублікуємо результати в сторіс та напишемо у Директ, аби відправити вітаміни у подарунок.

І пам’ятай: твій репост публікації та посилання на банку “На #ARMWOMENNOW” наблизить момент, коли нові зручні форми почнуть зігрівати наших сміливиць.

Допомога та підтримка — це щоденний обов’язок кожного українця та знак подяки усім нашим захисникам та захисницям!

Підтримаємо їх разом!