Популярні продукти

Колаген для здоров’я та шкіри: <br>основні переваги

Колаген для здоров’я та шкіри:
основні переваги

Читати 4 хвилини

Від шкіри та до кісток – як Колаген може покращити твоє здоров’я та зовнішній вигляд? У чому його суперсила? Читай у новому матеріалі

Турбота про себе зараз особливо важлива. Це хороша можливість проявити до себе добро та любов. Отримай задоволення, зайнявшись ранковою рутиною: приготуй собі фруктовий смузі, додай в нього стік Колагену, зроби зарядку під спокійну музику, нанеси улюблені доглядові засоби - такі речі подарують тобі заряд бадьорості на цілий день. Не відмовляй собі в цьому. До речі, про Колаген - чи відомі тобі його корисні властивості? Тоді читай нижче…

Що таке Колаген та чому він тобі необхідний?

Колаген є найбільш поширеним білком в організмі людини, який міститься в кістках, м’язах, шкірі та сухожиллях. Омріяний здоровий зовнішній вигляд зводиться до вмісту Колагену: чим більше ми маємо цього білка, тим пружнішою та більш наповненою виглядає наша шкіра, волосся, нігті.

З цією метою на ринку існує безліч продуктів, багатих на колаген: від питного до косметичного.

Дослідники довели, що колагенові креми, маски та лосьйони, попри те, що містять правильні пептиди, не можуть ефективно живити клітини твоєї шкіри.

Натомість, приймаючи колаген у вигляді дієтичної добавки, ти збільшуєш його рівень, і тоді твоє тіло може направити його, куди потрібно.

Кому потрібен Колаген?

Ми на 30% (!) складаємося з Колагену і можемо самостійно його виробляти. Однак, починаючи з 20 років, наше тіло починає виробляти на 1% менше Колагену щороку. Після 25 років Колаген починає руйнуватися швидше, ніж вироблятися. В результаті з’являються зморшки, шкіра стає менш еластичною, суглоби втрачають рухливість, хрящі зношуються, зменшується м’язова маса.

Особливо важливо приймати Колаген, якщо ти:

 • Палиш, вживаєш алкоголь
 • Стресуєш
 • Споживаєш багато цукру
 • Маєш гормональний дисбаланс
 • В тебе погіршилось засвоєння їжі

Всі ці фактори прискорюють втрату Колагену. Рішення є!

Щоб збільшити рівень Колагену, нам потрібен додатковий його прийом.

В чому ж суперсила Колагену?

Додавання Колагену забезпечує низку переваг для твого здоров’я.

Для шкіри

 • Підтримує еластичність шкіри

Колаген допомагає шкірі бути еластичною та підтягнутою, а також довше лишається зволоженою.

 • Бореться з постакне

Колаген напряму сприяє загоєнню ран.

 • Зменшує появу зморшок

Пептиди колагену допомагають уповільнити старіння твоєї шкіри, зменшуючи зморшки та сухість. Молодість та сяйво шкіри зберігається на довше.

Для волосся та нігтів

 • Перешкоджає випадінню волосся

Регулярний прийом Колагену запобігає випадінню волосся, робить його густішим, прискорює його ріст та покращує якість структури зсередини.

Для нігтів

 • Знижує ламкість нігтів та покращує їх ріст

Результати клінічного дослідження показують: щоденний прийом пептидів Колагену протягом 6 місяців зменшує ламкість волосся на 42% та збільшує ріст нігтів на 12%. Колаген є знахідкою для тих, хто часто укладає волосся стайлерами та носить покриття на нігтях.

Для кісток

 • Зміцнює кістки

Наші кістки складаються переважно з Колагену, тому потрібно підтримувати його рівень в організмі. Таким чином твої кістки будуть міцні та здорові.

Для м’язів і суглобів

 • Полегшує біль у суглобах

Він збереже твої суглоби від зношування, захистить твої зв’язки та сухожилля. Навіть, зменшить біль у суглобах.

 • Збільшує м'язову масу

Колаген є важливим компонентом скелетних м’язів. Доведено, що додатковий колаген може сприяти синтезу м’язових білків, таких як креатин, а також стимулювати ріст м’язів після фізичних вправ.

Для всього тіла

 • Прискорює метаболізм та сприяє нормалізації ваги

 

Колаген сприяє кращому обміну речовин. А при фізичних вправах та збалансованому харчуванні, паралельно з прийомом Колагену, вага нормалізується у 2 рази швидше.

 • Покращує роботу ШКТ

Завдяки високоякісному морському Колагену нормалізується та стабілізується кишкова мікрофлора, яка, своєю чергу, відповідає за коректну роботу ШКТ.

Як приймати Колаген та скільки? 

Дозування Колагену для відчутного ефекту: 5 г в день – це один наш стік. Якщо тобі потрібен швидкий результат, можна збільшити дозування до 10 г в день – два наших стіки.

Курс прийому Колагену: 3 місяці, потім зробити перерву 3 місяці й повторити курс. Після 45 років курс рекомендується збільшити: 6 місяців прийому з перервою 2 місяці.

Пам’ятай, Колагеновий обмін - це важливий процес. Вже через 2-3 тижні регулярного вживання Колагену ти помітиш результат.

Просто щоранку додавай порцію Колагену у свій сік, смузі, або навіть вівсяну кашу. Тоді твоє тіло наповниться енергією, красою та здоров’ям, а Perla Helsa допоможе тобі в цьому.

Зроби Колаген своєю улюбленою б'юті-рутиною.