Популярні продукти

Особистий досвід прийому Колагену

Особистий досвід прийому Колагену

Читати 3 хвилини

Єлизавета Гордійчук

Бізнес-вумен, мама

Засновниця бренду LA REINE та готельного комплексу «Услад»

 

До прийому Колагену я прийшла, коли видаляла розтяжки після третього малюка. У мене погодки і, звичайно, для відновлення шкіри знадобилося чимало зусиль. Ми з моїм лікарем пробували багато агресивних варіантів і, одного разу лікар, після чергової процедури мікроголкового RF, порадив пропити курсом Колаген, щоб допомогти шкірі у виконанні наших цілей. Це був фантастичний результат, враховуючи, що шкіра, ніби наросла новим шаром на ділянках пошкоджених розтяжками! Це був великий прогрес і відновлення пішло з новою позитивною динамікою!

Я дуже засмутилася, коли дізналася одну новину, що, виявляється, Колаген перестає вироблятися з колишньою регулярністю з 25 років! Шкода, що я пропустила стільки часу і не підтримала свій організм раніше.

Я практично не перестаю пити колаген, можливо, буває невелика перерва, але не більше як тиждень. Колаген Perla Helsa використовую понад рік, з різними видами омега, також пробувала сквален, унікальну речовину від акул. Навіть олія така є у мене, користуюся в основному взимку, коли морози, щоб не травмувалася шкіра на обличчі від холоду!

Я знаю про властивості колагену багато і вірю у його ефективність. Я зовсім не п'ю воду, хоча знаю, що це необхідно, але я балую свій організм колагеном, тому, думаю, він задоволений з огляду на те, що я бачу це за своїм здоров'ям. Адже колаген комплексно працює і зі шкірою, і з волоссям, і з суглобами – це важливий компонент здорового організму. Мені навіть не хочеться намагатися припиняти його пити.

Багато моїх знайомих часто бачать у мене стік Perla Helsa з собою в ресторані, одна з великих переваг.

А також, саме ваш Колаген має здатність дуже добре розчинятися і не має неприємного запаху. Звичайно, найулюбленіше змішувати його з матча, кокосовими вершками та сублімованим манго – дуже смачно. Про це знають мої діти та люблять забирати у мами її найсмачніший напій.