на 2 місяці
4 упаковки = 2 місяці прийомуПептиди 1-типу з Франції
30 порцій = 1 місяцьЕліксир молодості
120 капсул по 500 мгMATCH 5000 IU + 75 mg
60 капсул по 300 мгз високим рівнем DHA
120 капсул по 300 мгKIDS 1000 IU
60 капсул по 300 мгз вітамінами А і D3
120 капсул по 300 мгBASE 2000 IU
60 капсул по 300 мгULTRA 5000 IU
60 капсул по 300 мгз високим рівнем DHA
120 капсул по 500 мгз вітамінами А і D3
120 капсул по 500 мгз алкілгліцеролами
60 капсул по 500 мгСонячні промені піднімають наш настрій, але без спеціального захисту шкодять здоров'ю. Навіщо потрібні засоби з SPF, і як розібратися у всіх цифрах і позначеннях на упаковці санскріну? З цим розбираємося в нашій статті.
Існує 3 типи УФ-променів, але тільки 2 з них досягають землі:
Вони по-різному впливають на організм:
Ці промені проходять через хмари і навіть через затемнене скло. Ми не відчуваємо їх ефект на рівні рецепторів, але це не означає, що його немає.
Саме UVB відповідають за вироблення Вітаміну D в нашій шкірі.
Дивись на УФ-індекс — його можна знайти в прогнозі погоди. Крем з SPF рекомендується наносити всім, коли УФ-індекс — 3 і вище.
При виборі сонцезахисного засобу враховуй наступні критерії:
SPF (SUN PROTECTIVE FACTOR) — це фактор захисту від сонця. А цифри поруч з абревіатурою показують, скільки УФ-випромінювання ми можемо отримати без ризику опіків.
Наприклад, SPF 30 означає, що з санскріном наша шкіра може витримати в 30 разів більше ультрафіолету, ніж без нього.
Attention: Індекс SPF не впливає на час, який можна провести на сонці. Не важливо, це SPF 15 або SPF 50 — всі санскріни втрачають свої властивості через кілька годин після застосування. І крем потрібно наносити повторно через півтори-дві години.
Американська академія дерматології рекомендує1 користуватися засобами з захистом не менш SPF 30.
Сонцезахисний крем блокує УФ-промені, але також знижує вироблення Вітаміну D3. А це — одна з причин дефіциту навіть влітку.
Єдиний спосіб заповнити дефіцит і підтримувати оптимальний рівень Вітаміну D в організмі — приймати його у вигляді добавки.
Вибирай санскрін, який блокує обидва типи променів — як UVB, так і UVA.
Раніше на більшості продукції була інформація тільки про захист від UVB. Але коли стало відомо про небезпеку UVA, виробники санскрінів почали додавати інгредієнти, які захищають від двох типів променів.
Напис на етикетці продукту може бути різною. Це залежить від того, де він зроблений:
Рекомендуємо вибирати сонцезахисний засіб з написом «water resistant». Це говорить про те, що Санскрін буде триматися на вологій або пітній шкірі протягом 40-80 хвилин.
Засоби без водостійкого ефекту необхідно оновлювати відразу після купання або фізичної активності.
Санскрін повинен не тільки захищати від УФ-випромінювання, але і бути комфортним у використанні. Тому, вибирай текстуру сонцезахисного засобу виходячи з типу і потреб твоєї шкіри.
Для жирної та комбінованої шкіри санскрін повинен бути легким — у вигляді флюїду, лосьйону або гелю. Уникай масел у складі, тому що вони можуть забивати пори.
Якщо шкіра суха — вибирай більш щільні засоби зі зволожувачами у складі.
Пам'ятай, що базовий захист від сонця — це завжди про турботу про здоров'я. Бережи себе від шкідливого УФ-випромінювання і отримуй підтримку сонця в капсулах.
Зберігай чек-ліст від Perla Helsa ™ собі на смартфон, щоб завжди був під рукою :)
Опубліковано 18.08.2021