на 2 місяці
4 упаковки = 2 місяці прийомуПептиди 1-типу з Франції
30 порцій = 1 місяцьЕліксир молодості
120 капсул по 500 мгMATCH 5000 IU + 75 mg
60 капсул по 300 мгз високим рівнем DHA
120 капсул по 300 мгKIDS 1000 IU
60 капсул по 300 мгз вітамінами А і D3
120 капсул по 300 мгBASE 2000 IU
60 капсул по 300 мгULTRA 5000 IU
60 капсул по 300 мгз високим рівнем DHA
120 капсул по 500 мгз вітамінами А і D3
120 капсул по 500 мгз алкілгліцеролами
60 капсул по 500 мгПередсвяткова зимова метушня в самому розпалі й тому протягом цього періоду нашому організму неабияк потрібна допомога, щоб уникнути стресу та зменшити навантаження на імунну систему. Які вітаміни допоможуть тобі та які продукти вживати, щоб не було дефіциту?
Збалансоване харчування взимку — це як внутрішній захисний бар’єр твого тіла від холоду та хвороб. На щастя існують вітаміни та поживні речовини, які готують організм до подолання суворої холодної погоди. Варто збільшити споживання поживних продуктів та вітамінів, і вони оберігатимуть тебе у холодну погоду.
Тут ми залишаємо тобі список важливих вітамінів, які необхідно вживати взимку.
Це група водорозчинних вітамінів, відомих як комплекс вітамінів B. Вона містить: B1 (тіамін), B2 (рибофлавін), B3 (ніацин), B5 (пантотенова кислота), B6 (піридоксин), B7 (біотин), B9 (фолат), B12 (кобаламін).
Хоча кожен з них виконує різні функції, всі вони сприяють метаболізму клітин та зміцненню імунної системи.
«Вітаміни групи В підвищують вашу імунну систему на кілька ступенів і покращують загальне самопочуття вашого організму. Також активізують роботу мозку, зміцнюють нервову систему, прискорюють регенерацію клітин, покращують настрій та захищають тіло від хвороб»
Рекомендована добова кількість у кожного індивідуальна, тому проконсультуйтеся з лікарем.
Де знайти в продуктах?
Висівки (запарені), зелений горошок, яйця, свинина, печінка, квасоля, горіхи, гречка, коричневий рис, патока та дріжджі.
Цей водорозчинний вітамін, також відомий як аскорбінова кислота, є антиоксидантом, який допомагає захистити твоє тіло від вільних радикалів. Він також має давню репутацію союзника імунної системи. Оскільки організм не виробляє Вітамін С1, його необхідно отримувати із їжею (наприклад, броколі, цитрусові) або з добавками.
Вітамін С має дивовижні противірусні властивості, що допомагає зменшити кількість вірусних інфекцій та посилити імунітет
Де знайти в продуктах?
Цитрусові фрукти, ряд сезонних овочів (буряк, морква, болгарський перець, капуста, броколі)
Цей жиророзчинний вітамін історично користувався перевагою за роль, яку він відіграє у зміцненні кісток, оскільки він допомагає організму засвоювати кальцій. Також останні дослідження2 пов’язують Вітамін D3 з імунною системою. Дефіцит Вітаміну D в організмі може призвести до підвищеної сприйнятливості до інфекцій. Зазвичай ми отримуємо Вітамін D3 з двох джерел — нашого харчування та сонця, але взимку в нас він в дефіциті, тому найкращий варіант — приймати Вітамін D3 від Perla Helsa.
Де знайти в продуктах?
Риба (лосось, тунець і сардини), яйця, молочні продукти, Вітамін D3 від Perla Helsa
Вітамін А діє як антиоксидант і підтримує здоров’я кісток, зубів і м’яких тканин. Він також підтримує здоров’я імунної системи, посилюючи природні захисні сили організму.
Рекомендована щоденна кількість Вітаміну А для жінок — 0,8 мг/добу, для чоловіків 1 мг/добу
Де знайти в продуктах?
Тунець, яйця, молочні продукти, зелені листові овочі (шпинат, капуста й рукола)
Цинк3 — необхідний мінерал, який допомагає імунній системі боротися з вірусами та бактеріями, що робить його справжньою знахідкою у холодну пору року.
Доведено, що цинк ефективний у запобіганні та зменшенні симптомів застуди, а також бере активну участь у виробленні антитіл.
Рекомендована щоденна кількість цинку для чоловіків — 11 мг, а для жінок — 8 мг.
Де знайти у продуктах?
Морепродукти, м’ясо, бобові.
Омега-3 — жирні кислоти, які потрібні для нормального функціонування організму, особливо в сувору зиму. Омега-3 зміцнює імунітет та нормалізує метаболічні процеси.
Ми вже знаємо, що Омега-3 самостійно не синтезуються, тому їх потрібно вживати в раціоні та окремо добавкою. Наші консультанти охоче підберуть Омега-3, яка тобі найбільше підійде: з Тріски або Тунця.
Щоб залишатися активним і енергійним, нам потрібен гормон серотонін, який є протилежним гормону сну. Всі види горіхів, такі як арахіс, волоські горіхи, фундук, кеш’ю та насіння соняшнику, забезпечують нас цим цінним та корисним елементом.
Холодна погода може призвести до надмірного стресу та перепадів настрою. Тому дотримання збалансованої та поживної дієти може зігріти тебе у зимові дні та суттєво покращити твій імунітет взимку.
Опубліковано 30.12.2021