Продукція нашого бренду заснована на трьох принципах – натуральність, чистота, ефективність.
І ніяких компромісів.

Омега-3 із риби дикого улову з Ісландії, Вітамін D3 зі Швейцарії, Морский колаген із Франції, Вітамін К2 з Норвегії, Сквален з Португалії. А далі – більше.

Перед запуском кожного продукту ми вивчаємо базу клінічних досліджень NCBI, підбираємо виробників з найбільш якісною сировиною по всьому світу та необхідними сертифікатами якості.

Результатом нашої роботи стали дієтичні добавки від природи – зі зрозумілими інгредієнтами та вищим ступенем біодоступності, що дає можливість отримати максимум користі від прийому та усунути побічні ефекти.

Уся наша продукція має сертифікати якості сировини від виробника, а після фасування – проходить повторне лабораторне дослідження в Україні й отримує сертифікати відповідності. Готовий продукт ми пакуємо з урахуванням європейських норм: HACCP, ISO 9001: 2015, ISO 22000:2005.

Для нас кожен клієнт – особливий. Тому в нашому call-центрі працюють фармацевти, які допомагають підібрати комплекс, виходячи з твоїх потреб, і консультують з будь-яких питань.

Натуральність

Наші продукти не містять синтетичних речовин: консервантів, ароматизаторів і барвників.

Чистота

Кожен інгредієнт у складі наших продуктів проходить очистку від шкідливих речовин.

Доведена ефективність

Наші добавки мають найвищу ступінь засвоюваності, а їх користь клінічно доведена.

Наші сертифікати

Каталог
Про бренд Perla Helsa™

 

Наша місія — створювати натуральні та ефективні добавки для дорослих та дітей, які допомагають добре себе почувати кожен день.

Ми детально вивчили ринок дієтичних добавок та вітамінів, і зібрали базу наукових досліджень. Результатом нашої роботи стали природні продукти для здоров'я та краси з вищим ступенем біодоступності.

Для продукції Perla Helsa ™ ми вибираємо сировину, яке виробляється в країнах з високим рівнем екології:

  • Омега-3 з риби дикого улову з Ісландії
  • Вітамін D3 зі Швейцарії
  • Вітамін К2 з Норвегії
  • Сквален з Португалії
  • Морський Колаген із Франції
  • Акулячий жир з Ісландії

Вся продукція Perla Helsa ™ має сертифікати якості сировини від виробника, а після фасування проходить повторне лабораторне дослідження в Україні та отримує сертифікати відповідності. Готовий продукт ми пакуємо з урахуванням європейських норм: HACCP, ISO 9001: 2015-го, ISO 22000: 2005.

Продукція Perla Helsa ™ заснована на 5-х принципах:

1. Натуральний склад — 100% природних речовин, без добавок

2. Чистота — очищена в 6 етапів сировина з країн з найкращою екологією

3. Ефективність — кожен продукт має вищу ступінь біодоступності (засвоюваності)

4. Індивідуальний підхід — ми підбираємо комплекс виходячи з потреб організму кожного клієнта

5. Компетентність — ми спираємося на наукові факти та клінічні дослідження міжнародних організацій

Для нас кожен клієнт — особливий. Тому в нашому call-центрі працюють нутриціологи й фармацевти, які допомагають підібрати комплекс виходячи з твоїх потреб і консультують з будь-яких питань.

Ми відправляємо замовлення по всій території України: до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова, Черкас, Херсона та інших міст країни. Доставка здійснюється на поштові відділення або кур'єром за вказаною адресою.

Також ми продаємо нашу продукцію в таких країнах: США, країни Європи.

Дієтична добавка не є лікарським засобом. Perla Helsa® 2018-2023 ТМ використовується на підставі ліцензії правовласника ТОВ «Перла Хелса».