Популярні продукти

about us

Your health and beauty
support for every day

Perla Helsa — український бренд вітамінів та дієтичних добавок. Ми створюємо якісні, чисті та ефективні продукти, аби ти щодня з легкістю підтримувала своє здоров’я та красу зсередини.

Наша продукція

Омега-3 із риби дикого вилову з Ісландії, Вітамін D3 зі Швейцарії, Морський Колаген із Франції, Вітамін К2 із Норвегії, Сквален із Португалії, Акулячий жир з Ісландії. А далі – більше.

Перед запуском кожного продукту ми вивчаємо базу клінічних досліджень NCBI, підбираємо виробників найбільш якісної та сертифікованої сировини по всьому світу.

Наші принципи

Натуральність

Вітаміни та добавки Perla Helsa — це 100% натуральних складників, які не містять стабілізаторів, барвників та консервантів.

Чистота

Кожен інгредієнт у складі продуктів має перевірене походження, протестований та не містить шкідливих речовин.

Доведена ефективність

Кожен продукт має високий ступінь засвоюваності завдяки вдало підібраним формам активних речовин.

fifty-fifty-img

Уся наша продукція має сертифікати якості сировини від постачальника. А після виробництва проходить повторне лабораторне дослідження в Україні й отримує сертифікати відповідності та протоколи досліджень.

Готовий продукт ми виготовляємо з урахуванням технічних умов, затверджених Укрметртестстандартом, на сертифікованому виробництві: HACCP, ISO 9001: 2015, ISO 22000:2005.

Наші сертифікати

Ставай частиною нашого wellness-ком’юніті в Instagram!

Підписуйся та отримуй ще більше простих та експертних порад для турботи про себе

Бренд Perla Helsa™

Український бренд натуральних вітамінів та добавок PERLA HELSA™ розпочав свою історію у 2018 році. Ми детально вивчили ринок дієтичних добавок і вітамінів та зібрали базу наукових досліджень.

Результатом нашої роботи стали натуральні продукти для здоров'я та краси з високим ступенем засвоюваності (біодоступності).