Популярні продукти

about us

Your health and beauty
support for every day

Perla Helsa — український бренд вітамінів та дієтичних добавок. Ми створюємо якісні, чисті та ефективні продукти, аби ти щодня з легкістю підтримувала своє здоров’я та красу зсередини.

Наша продукція

Омега-3 із риби дикого вилову з Ісландії, Вітамін D3 зі Швейцарії, Морський Колаген із Франції, Вітамін К2 із Норвегії, Сквален із Португалії, Акулячий жир з Ісландії. А далі – більше.

Перед запуском кожного продукту ми вивчаємо базу клінічних досліджень NCBI, підбираємо виробників найбільш якісної та сертифікованої сировини по всьому світу.

Наші принципи

Натуральність

Вітаміни та добавки Perla Helsa — це 100% натуральних складників, які не містять стабілізаторів, барвників та консервантів.

Чистота

Кожен інгредієнт у складі продуктів має перевірене походження, протестований та не містить шкідливих речовин.

Доведена ефективність

Кожен продукт має високий ступінь засвоюваності завдяки вдало підібраним формам активних речовин.

fifty-fifty-img

Уся наша продукція має сертифікати якості сировини від постачальника. А після виробництва проходить повторне лабораторне дослідження в Україні й отримує сертифікати відповідності та протоколи досліджень.

Готовий продукт ми виготовляємо з урахуванням технічних умов, затверджених Укрметртестстандартом, на сертифікованому виробництві: HACCP, ISO 9001: 2015, ISO 22000:2005.

Наші сертифікати

Ставай частиною нашого wellness-ком’юніті в Instagram!

Підписуйся та отримуй ще більше простих та експертних порад для турботи про себе

Бренд Perla Helsa™

Український бренд натуральних вітамінів та добавок PERLA HELSA™ розпочав свою історію у 2018 році. Ми детально вивчили ринок дієтичних добавок і вітамінів та зібрали базу наукових досліджень.

Результатом нашої роботи стали натуральні продукти для здоров'я та краси з високим ступенем засвоюваності (біодоступності).

Для виготовлення продукції Perla Helsa ми обираємо сировину, яка виробляється у країнах із високим рівнем екології: Ісландії, Швейцарії, Норвегії, Португалії та Франції. Кожен продукт має сертифікати якості — як від виробника, так і від державної лабораторії.

Наша місія — створювати натуральні та ефективні добавки для дорослих і дітей, які будуть підтримувати твоє самопочуття кожен день.

Ми працюємо виключно на основі наукових фактів та клінічних досліджень та опираємося на дані авторитетних міжнародних організацій у галузі здоров’я.

Продукція PERLA HELSA™ заснована на трьох принципах:

1. Натуральний склад — 100% природних речовин, без домішок та консервантів;

2. Чистота — органічна сировина, яка проходить 6 етапів очистки;

3. Ефективність — кожен продукт має вищий ступінь засвоюваності.

В асортименті Perla Helsa — корисні добавки, які можна купити в Україні:

• Омега-3 із риби дикого вилову з Ісландії (Омега-3 із Тунця та Омега-3 із Тріски)

• Вітамін D3 із Швейцарії у двох дозуваннях: BASE 2000 МО і ULTRA 5000 МО

• Морський Колаген із Франції

• Вітамін D3+К2

• Акулячий жир із Алкігліцеролами

• Сквален із Португалії

А також добавки Perla Helsa для дітей:

• KIDS Омега-3 з Вітамінами А і D3

• KIDS Омега-3 з високим рівнем DHA

• KIDS Вітамін D3 1000 МО

Користь вітамінів та добавок Perla Helsa

Добавки Perla Helsa мають природне походження. Вони:

• зміцнюють імунітет та запобігають захворюванням;

• нормалізують баланс поживних речовин в організмі;

• допомагають організму боротися з інфекціями та запальними процесами;

• прискорюють відновлення організму після хвороб;

• поліпшують стан шкіри, волосся та нігтів;

• підтримують здоров’я суглобів та м’язів;

• покращують метаболізм і роботу ШКТ;

• підіймають настрій та борються із симптомами депресії;

• покращують якість сну.

Вітаміни Perla Helsa містять речовини, які позитивно впливають на організм завдяки високій якості сировини від провідних виробників, що підтверджено сертифікатами якості.

Користь Омега-3

Омега-3 — це поліненасичені жирні кислоти, які надходять у наш організм разом із їжею. Наше тіло не виробляє і не накопичує їх, але завжди використовує. Дорослі та діти рідко вживають жирну рибу без термічної обробки. Тому найкращий варіант отримувати необхідну кількість Омега-3 — приймати їх у капсулах. Омега-3 з Тріски — універсальний продукт для здоров'я і краси. У складі — очищений риб'ячий жир із печінки тріски дикого улову. Містить природні вітаміни А і D3, які виникли в процесі життєдіяльності риби, а не додані штучно. Омега-3 з Вітамінами А і D3 знижують запальні процеси, допомагають при випадінні волосся, покращують стан шкіри. Омега-3 з Тунця — унікальний продукт із найбільшим вмістом DHA-кислот у природі — 25%. У складі — 100% жир з м'яса тунця дикого улову. Омега-3 з DHA-формулою стимулюють роботу мозку і покращують пам'ять, підтримують здоров'я нервової системи, позитивно впливають на зір. Сировина для Омега-3 має сертифікати якості: GOED, Friend of the Sea, MSC, FSSC.

Користь Вітаміну D

Вітамін D прирівнюється до гормону і бере участь у понад 3000 процесах в організмі. Дефіцит Вітаміну D має більшість населення, а отримати його можна практично лише з прямих сонячних променів через шкіру. Тому він необхідний кожному як добавка до харчування. У нашому асортименті представлений натуральний Вітамін D3 у двох зручних дозуваннях: 2000 МО для підтримки оптимального рівня Вітаміну D та 5000 МО для усунення дефіциту Вітаміну D. Вітамін D3 в Україні входить у топ-3 добавок для покращення імунітету. Він зміцнює кістки, зуби та нігті, зберігає молодість шкіри і бореться з акне, покращує сон. Також Вітамін D3 корисний для ендокринної системи, впливає на зачаття та сприяє здоровому перебігу вагітності. Сировина для Вітаміну D має сертифікати якості: FSSC 22000, ISO 9001, AgroVet RSPO SCCS.

Користь Колагену

Колаген – це головний білок нашого організму, який присутній майже в усіх органах і тканинах. Він є будівельним матеріалом, від якого залежить здоров'я і краса шкіри, нігтів, волосся, кісток, суглобів, судин! Ми на 30% складаємося з Колагену і можемо самостійно його виробляти. Але після 20 років ця здатність знижується, і наш організм виробляє його на 1% менше щороку. А після 25 років Колаген починає руйнуватися швидше, ніж вироблятися. Це призводить до перших ознак старіння: шкіра втрачає еластичність, з'являються зморшки, суглоби стають менш рухливими, а кістки — більш крихкими. Аби зберегти молодість якомога довше, нам потрібен додатковий прийом пептидів Морського Колагену 1-типу, адже він максимально наближений до людського за складом і максимально засвоюється організмом. Сировина для Колагену має сертифікати якості: MSC, IFS, HACCP, EFSA.

Індивідуальна консультація та підбір комплексу

У нашій компанії працюють фахові консультанти, які завжди раді допомогти з вибором корисних добавок. Вони проконсультують тебе за телефоном або у зручному месенджері та підберуть комплекс відповідно до потреб твого організму.

Оплата замовлення

Придбати вітаміни та добавки Perla Helsa можна на сайті https://perlahelsa.ua/, або ж оформивши замовлення в Instagram @perlahelsa чи за телефоном 0 800 330 039. Оплачуй замовлення будь-яким зручним для тебе способом. • Різні способи оплати; • Можливість оплати частинами.

Доставка

Ми відправляємо замовлення по всій території України, де є відділення служб доставки: до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова, Черкас, Херсону та до інших міст країни. Доставка здійснюється на поштові відділення або кур'єром за вказаною адресою. Також нашу продукцію можна замовити у країни Європи та США.