на 2 місяці
4 упаковки = 2 місяці прийомуПептиди 1-типу з Франції
30 порцій = 1 місяцьЕліксир молодості
120 капсул по 500 мгMATCH 5000 IU + 75 mg
60 капсул по 300 мгз високим рівнем DHA
120 капсул по 300 мгKIDS 1000 IU
60 капсул по 300 мгз вітамінами А і D3
120 капсул по 300 мгBASE 2000 IU
60 капсул по 300 мгULTRA 5000 IU
60 капсул по 300 мгз високим рівнем DHA
120 капсул по 500 мгз вітамінами А і D3
120 капсул по 500 мгз алкілгліцеролами
60 капсул по 500 мгМи не можемо жити без цього, і ми витрачаємо на це майже третину всього нашого життя, але мало хто з нас розуміє важливість сну. Скільки все ж потрібно спати, як правильно це робити, що таке гігієна сну та які є лайфхаки для гарного сну?
Дослідження показують, що здоровий сон – життєво важливий компонент благополучного життя. Нестача сну, як і голод, може знижувати сексуальний потяг, послаблювати імунну систему та гальмувати розумову діяльність.
Сон – природний процес організму. Поки ми спимо і насолоджуємось барвистими снами, наш мозок відпочиває і таким чином перезавантажує організм.
Сон – це лише одна частина хорошого самопочуття. На якість твого сну впливають багато факторів, у тому числі їжа, яку ти їси, скільки ти рухаєшся, і те, як ти справляєшся зі стресом.
Насамперед сон – це відпочинок для організму. Він допомагає:
Структура сну людини включає дві фази: повільний і швидкий сон.
Повільний сон настає одразу після того, як ти засинаєш. Складається із чотирьох стадій. Загальна тривалість фази повільного сну – близько 90 хвилин. Дихання спокійне, рівне, тиск знижується, очі спочатку здійснюють повільні рухи, а потім нерухомі, мозок малоактивний, тіло розслаблене. Ти відпочиваєш, відновлюєш фізичні сили.
Швидкий сон слідує за повільним сном і триває від 10 до 20 хвилин. Температура та тиск підвищуються, серце б'ється частіше. Тіло знерухомлене, за винятком м'язів, що відповідають за серцебиття та дихання. Під зімкнутими повіками швидкі рухи здійснюють лише очні яблука. Мозок активно працює, і ти бачиш сни.
Ці дві фази чергуються одна з одною. Спочатку ти поринаєш у повільний сон і проходиш усі його стадії – це займає близько 90 хвилин. Потім настає фаза швидкого сну. Вперше вона коротка, не більше 5 хвилин. Це коло називається циклом сну. Цикли повторюються. Здорова людина зазвичай одразу проходить через п'ять циклів сну.
Гігієна сну – так називають звички, які ми зазвичай робимо перед сном.
Їх існує дуже багато: хтось читає кілька сторінок книги перед сном, хтось медитує, хтось п'є молоко із медом, а хтось приймає теплу ванну з ефірними оліями.
Ми зібрали список корисних звичок перед сном, які зроблять твій сон міцнішим і здоровішим:
Ти точно чула, що їсти на ніч шкідливо, але й лягати в ліжко, коли в животі бурчить від голоду, неправильно. Останній прийом їжі, як ми вже сказали, має бути за 3-4 години до сну. Ми зібрали для тебе список продуктів, які сприяють покращенню сну:
На ніч краще пити трав'яні чаї з ромашкою, м'ятою або мелісою. Вони допоможуть заспокоїтися та розслабитися.
Багато хто вважає, що в недосипанні немає нічого страшного. Але це лише помилка. Недосип тягне за собою втому, сонливість, дратівливість, підвищення гормонів стресу (кортизол, адреналін) та рівня цукру в крові.
Недосип не проходить безслідно:
Більшістю досліджень доведено – здоровій дорослій людині необхідно спати близько 8 годин.
Як ми вже сказали, за нормальних умов ми проходимо через п'ять циклів сну тривалістю приблизно 1,5 години. Якщо ці півтори години помножити на кількість фаз сну, вийде приблизно 8 годин.
Тривалість сну залежить від віку. Чим молодша людина, то більше сну їй потрібно.
Національний фонд сну (National Sleep Foundation) порахувала скільки і в якому віці має спати людина:
Але всі люди різні, тому зрозуміти скільки потрібно спати саме тобі – можна лише шляхом експериментів. Комусь у 40 років буде достатньо 6 годин, а комусь буде мало і 8.
Жирні кислоти Омега-3 допомагають покращити сон. Низький рівень DHA також пов'язаний із нижчим рівнем гормону мелатоніну, який допомагає тобі заснути. А як ми знаємо, Омега-3 має найбільшу кількість DHA кислот у природі – 25%. Крім цього Омега-3 стимулює роботу мозку, позитивно впливає на нервову систему та підвищує гормон щастя – серотонін.
Вітамін D – про цей вітамін і його вплив на сон є безліч досліджень. Декілька досліджень пов'язують низький рівень Вітаміну D у крові з підвищеним ризиком порушень сну та скороченням його тривалості.
Натуральні добавки Perla Helsa™ у твоєму раціоні можуть стати першим кроком до здорового сну, з якого можна почати вже сьогодні!
Опубліковано 19.12.2021